19 Ocak 2013 Cumartesi

     Ben kaka kız, o ''ciciş''. Allah kuru iftiradan saklasın ya

       Günlerden Cumartesi. Karne yaklaşıyor, hal böyle olunca dershaneyi ekeyim dedim ben de -karneyi aileme gösterdikten sonra dershaneyi ekebileceğimi zannetmiyorum da-. Ekmez olaydım, nasıl canım sıkılıyor, nasıl gergin hissediyorum belli değil. Eh bana bir uğraş gerek deyip attım kendimi connected'a. Akla bakar mısın? Ben kim, connected'ta takılmak kim. Oradaki profil fotoğraflarına baktıkça bir ezik, bir çirkin hissettim kendimi, sıkıntının dibine vurdum resmen.
       Çirkin de değilim aslında haa. Yani bakılmaz bir insan değilim. En azından fiziğim kötü değil, boyum uzun, kilomla orantılı. Sadece biraz soğuk görünümlüyüm. Halimden memnunum ama.
       Her neyse işte Sevil'i gördüm orada, kızı tanıyorum. Ay orospu çok da sinir olduğum birisi. Bu kız benim kankamı ayarttı aramıza girdi. Çocuk da hemen sattı beni, ben sevgilime gidip ''o X denen şıllık kankanla görüşürsen senden ayrılırım'' desem, ilk dakiikada siktiri basar gibime geliyor valla.
       İşin aslı benim sevgilim de yok şu an, hayır teklif aldığım oluyor ama o kadar gıcık insanlar ki, o kadar uyumsuzuz ki düşünmüyorum bile. Süründürüyorum onları da. Aslında biraz bencilim, bana bakan sonsuza kadar beni sevsin, peşimde koşsun istiyorum galiba.
       Ayyy koptum gittim yine. Neyse bu kıza yazdım connected'ta. ''Selam şekerim'' diye, zaten bir konuşmaya şekerimle başlarsam eyvah sonunda kavga kıyamet! Kız da selam ciciş dedi. Ciciş ne lan? Hayır sen her şekerim diyene ciciş mi diyorsun? O kadar gıcık oldum ki direk saldırıya geçtim ''ay seni xxxx lisesinde görmüştüm o ne biçim bi makyaj okula mı gidiyorsun pavyona mı belli değil ^.^''
       Bunu neden yaptım bilmiyorum. O kadar gıcık bir kız ki alınmadı bile ya, hemen ''şekerim yanlış görmüşsündür , cildim fondöten ya da pudra kullanamayacak kadar hassas ki zaten ihtiyacım yok, dudaklarımın kırmızılığı ise doğal. Sevgilim en çok dudaklarımı beğeniyor kih kih'' deyiverdi. Sevgilin? Benim kankam? Seni orospuuuu senin yollu olduğunu biliyordum zaten. Hemen bir U dönüşü yapıp ''ah pardon ya gerçekten de sen o değilmişsin, yüzün ne kadar güzel ayy gözlerinin rengi çok değişik çok beeendim :))))'' dedim. Hemen yumuşadı o da. Baya konuştuktan sonra ben bununla baya yakın oldum (ama hala kim olduğumu söylemedim) her bokunu anlattı bu bana ben de bunun bir açığını bulup sevgilisine şikayet etme kararı aldım. Sevgilin kim, erkek arkadaşlarından en çok kimi sevdin, şimdi çıktığını seviyor musun diye tek tek sordum. Bu bana ''Iyyy şu an çıktığım çocuktan nefret ediyorum onunla Hakan'a yakın olmak için çıktım Hakan çok yakışıklı eski sevgilisi ayrıldıkları için intihara kalkıştı çok romantik biriiiii'' diye yazmaya başladı. Ben bunları öğrenip kankamı aradım açar açmaz ''bu senin sevgilin tam bir orospu Hakanla yakın olmak için çıkıyomuş seninle. Zaten herkesle yiyişmiş, seninle çıkarken bile Mert'i öpmüş.'' diye anlatmaya başladım. Çocuk, ben susana kadar sessiz kaldı ve sonra bana ne dedi biliyor musun, ''Bak, senden önce Sevil aradı, bırak artık bu ayırma çabalarını ben Sevil'i seviyorum seni sadece arkadaşım olarak görüyorum, peşimden koşmaktan vazgeç''.
       Yani kız benimle konuştuğunu başından anlamış ve sanki ben kankamı seviyormuşum, onları ayırmaya çalışıyormuşum gibi gidip şikayet etmiş. Bak bak! O kızın gerçek yüzünü bildiğim için seni uyarmaya çalışıyorum diyecektim ama telefonu yüzüme kapattı.
       Hayır, ayırma amacım yoktu en azından gerçek yüzünü görsün demiştim. Ama ne oldu? Ben kaka kız, o ise ''ciciş''. Allah kuru iftiradan saklasın ya.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder